Про нас

Дорогі друзі, дякуємо, що завітали до нашого сайту! “Дім фасадів” ставить собі за мету зробити ваш простір якомога зручнішим, будь це робота чи ваша оселя. Ми живемо, розвиваємось та рухаємось вперед завдяки нашим правилам:

Нами рухає можливість співпрацювати з вами в довгостроковому відрізку часу, тому компанія старається зробити вашу покупку фінасово вігідною для вас та вашої сім’ї. Низькі ціни приємно здивують вас.

У нас клієнт можете обрати широкий спектр товарів починаючи від меблевих фасадів, закінчуючи фурнітурою. Якщо кількість нашого товару заплутала ваш вибір, наші консультанти з радістю якісно допоможуть зробити правильний вибір.

Ви не можете уявити ніскільки ми цінуємо кожного клієнта. Отже, в наших інтересах зробити покупку максимально зручною та приємною. Тому, доставка та монтаж товару здійснюється в максимально зручний для Вас час, людьми, які знають свою справу в даній сфері та є в першу чергу – ПРОФЕСІОНАЛАМИ. Бонусною опцією нашої компанії є гарантія, яка дозволить відкинути всі сумніви щодо співпраці саме з нами!